Atraktívne a efektívne web stránky s moderným designom vyľadené pre prehliadanie aj na mobilných zariadeniach. Prehľadnosť a funkčnosť, ako aj estetická stránka našich aplikácií odrážajú skúsenosti nadobudnuté za niekoľkoročné pôsobenie v obore s desiatkami spokojných zákazníkov.

Internetové stránky s redakčným systémom

Pri tvorbe www stránok dbáme o jednoduchú použiteľnosť (user friendly web) a jej intuitívne ovládanie každým užívateľom. Súčasťou webu môže byť redakčný systém CMS, ktorý umožní jednoduchú správu web stránok. Užívateľ sa pripojí cez používatelský prístup do prostredia odkiaľ je po zaškolení schopný plniť a aktualizovať obsah jednotlivých podstránok. Zabezpečujeme technickú podporu a poradenstvo.

SEO optimalizácia

Efektivita internetovej stránky je závislá na počte jej návštevníkov. Web prezentácie tvoríme spôsobom, aby boli v tomto smere maximálne efektívne. Kľúčová je optimalizácia pre vyhľadávače, tzv. SEO (Search engine optimization). Súbor technických a obsahových opatrení vyladenia webu, ktoré sa nazýva SEO optimalizácia pomáha stránke zaujať výhodnú pozíciu vo fulltextových výpisoch vyhľadávačov ...teda výsledkov hľadania výrazu, ktoré potenciálny zákazník zadá pri hľadaní informácií vo vyhľadávači.

Responzívny dizajn

Pri tvorbe modernej web stránky je dôležité, aby sa jej obsah prispôsobil zariadeniu, z ktorého web prezeráte (PC, mobil, tablet). Iný vzhľad si môžete dovoliť vo väčšom rozlíšení koncového zariadenia a iný v menšom rozlíšení. Stránka by teda mala byť prispôsobená a optimalizovaná na všetky tieto zariadenia bez výnimky, aby bola prehľadná a ľahko ovládateľná.

Ukážky tvorby web stránok PHP/Joomla

Ukážky našich starších prác